RecenzeVyzkoušení a ohodnocení zajímavých věcí

klattermusen ratatosk

Už více než 6 let používám na své cestování (i vícedenní) tento 30l. batoh. Před tímto batohem jsem měl v podobné litráži, batoh Deuter. Kvalitní batoh, ale po 2 letech jsem zničil hlavní zip. Proto jsem začal hledal batoh bez zipu, protože zip, podle mě, je velkou slabinou batohu a limituje jeho životnost.

Co napsat k Ratatosk?

Šikovný batoh, na kterém se nemá co pokazit a můžu se na něj spolehnout. Velmi jednoduchá konstrukce, velmi robustní - téměř nezničitelný materiál, zpracování na jedničku. Za celé ty roky opravdu tvrdého a někdy i bezohledného zacházení, batoh ustál bez ztráty kytičky, bez opravy. Vnitřek batohu má zátěr, který pořád drží a nepustí vodu dovnitř. Švy nejsou podlepené, ale ještě se mi nestalo, aby mi vnitřek batohu navlhnul.

Líbí se mi jednoduchá konstrukce, bez kapes (nepočítám vnitřní kapsu na zip, která slouží na uložení cenností apod.).

Díky dvěma popruhům po obvodě batohu, můžu na něj cokoli přivázat. Málokdy jsem, ale tuto možnost využil. Mám rád, když je vše uvnitř a nemusím hlídat, aby mi něco neupadlo.

Za sebe firmě Klättermusen moc děkuji za tohoto skvělého a spolehlivého společníka, který bude určitě sloužit veeeeeeelmi dlouho.

Klättermusen  Ratatosk

Video

Fotografie

Uložit

Přidat komentář

Nové články

[span class="hidden-tablet"]Prohledat [/span]stránky