Obuv

Konstrukce bot

 

lun 4

 

 1. 3 vrstvá konstrukce (u 1 - vrstvých modelů je pouzě 2,5 mm kůže). Vnější vrstva může být buď lesklá full-useň nebo nubuck full-useň, které je jemně leštěné. Střední vrstva z neoprenu nebo poronu, dává obuvi stabilitu, aniž by absorbovala vlhkost. Vnitřní vrstva je z mikrovlákna, které je lehké a pružné s vysokou životností.
 2. Certech (Cellular Rubber Technology) - je odlehčený kaučuk, který obsahuje mikrobublinky. Díky tomu je materiál lehký, pružný, nepromokavý a velmi dobře tepelně izoluje.
 3. Špička boty má větší objem a šíři. Poskytuje noze a prstům více prostoru. Dělají se tři modely kopyt: Opti-läst, Opti Ws-läst a Regular-läst.
 4. Vnitřní vožka do boty je vyrobena z 60% vlny, 25% polyesteru a 15% viskóza. Je vhodná pro celoroční nošení.
 5. HEEL FIT CONTROL - u nejvyspělejších modelů jsou v patě našity speciální polštáře z neoprenu nebo poronu. Díky tomu má bota v patě větší přilnavost a poskytuje noze větší stabilitu a ochranu.
 6. Texon T70 vložky - je porézní materiál s polymerovým jádrem a s vestavěnou železnou výztuhou, která se používá pro modely nejvyšší třídy, čímž se získá stabilní podrážka a torzní tuhost.
 7. Vibram® podrážka, která má vzorek speciálně vyvinutý pro Lundhags, který jiné boty nemají.

Filosofie bot Lundhags

 • Samotné boty fungují na principu cibule.
 • Tato obuv chrání nohy proti vlhkosi, větvím, kamenům, špínou, mrazem....
 • Komfort v botě si majitel vytváří kombinací vložek a ponožek.
 • Může si podle vnějších podmínek přidávat a ubírat ponožky a také vložky do bot. Což je velmi praktické.
 • V létě mám 2 vložky do bot a na nohou jedny tenké ponožky a 1 středně tlusté ponožky. V zimě zase 1 vložku do bot a 1 tenkou ponožku a 2 hrubé ponožky.

gn 06 0

Všechny modely Lundhags


Tady je odkaz na aktuální internetovou stránku výrobce.

54414091daf69a8e2f298f825b568d18f4470491