lun 4

 

  1. 3 vrstvá konstrukce (u 1 - vrstvých modelů je pouzě 2,5 mm kůže). Vnější vrstva může být buď lesklá full-useň nebo nubuck full-useň, které je jemně leštěné. Střední vrstva z neoprenu nebo poronu, dává obuvi stabilitu, aniž by absorbovala vlhkost. Vnitřní vrstva je z mikrovlákna, které je lehké a pružné s vysokou životností.
  2. Certech (Cellular Rubber Technology) - je odlehčený kaučuk, který obsahuje mikrobublinky. Díky tomu je materiál lehký, pružný, nepromokavý a velmi dobře tepelně izoluje.
  3. Špička boty má větší objem a šíři. Poskytuje noze a prstům více prostoru. Dělají se tři modely kopyt: Opti-läst, Opti Ws-läst a Regular-läst.
  4. Vnitřní vožka do boty je vyrobena z 60% vlny, 25% polyesteru a 15% viskóza. Je vhodná pro celoroční nošení.
  5. HEEL FIT CONTROL - u nejvyspělejších modelů jsou v patě našity speciální polštáře z neoprenu nebo poronu. Díky tomu má bota v patě větší přilnavost a poskytuje noze větší stabilitu a ochranu.
  6. Texon T70 vložky - je porézní materiál s polymerovým jádrem a s vestavěnou železnou výztuhou, která se používá pro modely nejvyšší třídy, čímž se získá stabilní podrážka a torzní tuhost.
  7. Vibram® podrážka, která má vzorek speciálně vyvinutý pro Lundhags, který jiné boty nemají.